Polski
Polski Czeski Angielski

PX-TVIP2009-E

Podsumowanie
Przetwornik 1/2.9" SONY IMX323 2Mpx
Rozdzielczość 1920 x 1080 / 25kl/s
Obiektyw 2.8-12mm
Oświetlacz 2 diody Array + 7 diod Piranha ø5 IR LED (zasięg 50m)
Technologie AWB, AGC, BLC, DWDR, 3D DNR, MIR, ROI, Defog
RTMP Push, detekcja ruchu, strefy prywatności
Sieć 10/100M Base-T PoE 802.3af
Inne Klasa szczelności IP66
Zgodność ze standardem ONVIF
Mechaniczny filtr podczerwieni ICR
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Do pobrania
Zadaj pytanie

Kamera megapikselowa IPOX

PX-TVIP2009-E to nowoczesna kamera megapikselowa wykorzystywana do funkcjonowania w ramach struktur monitoringu IP. Urządzenie stanowi element nowoczesnej serii kamer sieciowych IPOX zaprojektowanych z myślą o realizacji całodobowych stanowisk obserwacyjnych. Markę kamer IPOX cechuje zastosowanie najnowocześniejszych technologii rejestracji i przetwarzania nagrań wideo oraz szereg sprawdzonych rozwiązań umożliwiających prowadzenie nieprzerwanego monitoringu zarówno w dzień i w nocy. Prezentowana kamera IP IPOX w procesie przechwytywania obrazu wykorzystuje nowoczesny przetwornik firmy Sony zapewniający naturalne odwzorowanie obserwowanej sceny i dużą płynnością wyświetlania.

Przechwytywanie obrazu przez całą dobę

Dzięki wbudowanemu w kamerze PX-TVIP2009-E wydajnemu oświetlaczowi podczerwieni urządzenie przystosowane jest do prowadzenia niezakłóconej obserwacji przez całą dobę. Kamera w momencie wykrycia przez czujnik zmian w poziomie oświetlenia obszaru pracy obiektywu automatycznie uruchomi oświetlacz podczerwieni, który zapewni przechwytywanie obrazów na maksymalną odległość aż 50 metrów. Zainstalowany w urządzeniu nowy system 2 mocnych diod III-generacji oraz 7 bardzo żywotnych diod Piranha generuje więc silną wiązkę światła podczerwonego, która doskonale doświetla cały obszar objęty monitoringiem wizyjnym i sprawia, że rejestrowany obraz jest jasny i bardzo czytelny. Dodatkowo, wykorzystanie w monitoringu technologii emisji światła podczerwonego zapewni pełną dyskrecję obserwacji i nie będzie wymagało zamontowania innego widzialnego źródeł światła białego.

Prosta adaptacja i ułatwiony montaż

Kamera do monitoringu IP PX TVIP2009E stworzona została z myślą o adaptacji do zróżnicowanej charakterystyki docelowego miejsca monitoringu. W celu dokładnej kalibracji zakresów i kątów prowadzonej obserwacji każdy użytkownik ma sposobność do swobodnej regulacji obiektywu kamery w zakresie od 2.8 do 12mm. Proces manipulacji wartością ogniskowej obiektywu nie wymaga demontażu obudowy kamery i w każdym czasie pozwala na szybką i reaktywną korekcję poziomu przechwytywania obrazu. Nowoczesna konstrukcja kamery sieciowej PX-TVIP2009-E to nie tylko ciekawy design, ale przede wszystkim zupełnie nowe zastosowanie elementów ruchomych i jeszcze większe możliwości montażu urządzenia nawet w trudno dostępnych miejscach. Solidne wykonanie obudowy kamery, odporność na warunki atmosferyczne oraz szerokie możliwości instalacyjne gwarantują wysoki komfort pracy i eksploatacji kamery

Sprawdzone systemy zabezpieczeń

Kamera z oświetlaczem podczerwieni IPOX PXTVIP2009E umożliwia wytworzenie w pełni spersonalizowanego stanowiska monitoringu z uwzględnieniem indywidualnych priorytetów bezpieczeństwa ochranianego miejsca. Przy wykorzystaniu szerokiej funkcjonalności inteligentnego systemu wykrywania ruchu i skutecznych stref prywatności realne jest umiejętne skategoryzowanie całości fragmentów obserwowanego obszaru według indywidualnego stopienia preferowanych zabezpieczeń. W ramach tych dwóch systemów Administrator otrzymuje możliwość swobodnego określenia położenia stref alarmowych objętych dodatkową ochroną detekcji ruchu oraz fragmentów obszarów wyłączonych z procesu rejestracji.

Detekcja ruchu.

Maski prywatności.

Dodatkowe cechy kamery sieciowej IPOX

Wbudowany oświetlacz podczerwieni dalekiego zasięgu oraz dobry przetwornik obrazu umożliwiający archiwizację materiału wideo w jakości Full HD z zachowaniem płynności animacji i naturalnego odwzorowania barw gwarantują skuteczność obserwacji prowadzonej przez 24 godziny na dobę. Swobodnie regulowany obiektyw oraz inteligentne funkcje personalizacji monitoringu zapewniają swobodną adaptację kamery w infrastrukturę docelowego miejsca instalacji. Dodatkowo dzięki wykorzystaniu technologii flash dostęp do kamery jest możliwy z poziomu większości dostępnych na rynku przeglądarek. Nie ma także problemu z uzyskaniem dostępu do kamery z poziomu takich systemów jak Linux czy MacOS. Solidna obudowa kamery zabezpiecza urządzenie przed uszkodzeniami mechanicznymi i wpływem warunków atmosferycznych, a obsługa technologii PoE zapewnia łatwość montażu urządzenia w miejscach niedostępnych dla tradycyjnych kamer. Ponadto, wsparcie znormalizowanych standardów komunikacji Onivf gwarantuje harmonijną współpracę kamery z urządzeniami wizyjnych systemów zabezpieczeń innych producentów. Dzięki swoim właściwościom oraz nowatorskiemu wykonaniu sieciowa kamera megapikselowa PX-TVIP2009-E stanowi idealne rozwiązanie dla całodobowego monitoringu zabezpieczanych obiektów.

Złącza.

Opakowanie.

Główne
Przetwornik 1/2.8" 2MP Sony IMX323 CMOS
Rozdzielczość 2Mpx, 1920 x 1080 pikseli
Czułość 0.1lux, 0lux (IR LED ON)
Obiektyw 2.8~12mm
Oświetlacz 2 diody Array + 7 diod Piranha ø5 IR LED (zasięg 50m)
Stosunek sygnału do szumu >50dB (AGC OFF)
Obraz
Kompresja wideo H.264+ / H.264 / MJPEG
Prędkość i rozdzielczość przetwarzania

25 kl/s dla 1920x1080 (2Mpx)

25 kl/s dla 1280x960 (1.3Mpx)

25 kl/s dla 1280x720 (1Mpx)

25 kl/s dla 704x576 (D1)

25 kl/s dla 640x480 (VGA)

25 kl/s dla 352x288 (CIF)

Strumienie

transmisja strumienia głównego: 1080p / 960p / 720p (25kl/s)

transmisja strumienia pomocniczegoD1 / VGA / CIF (25kl/s)

Bitrate 32K ~ 8192Kbps 
Ustawienia AWB, AGC, BLC, DWDR, 3D DNR, MIR, ROI, Defog
Dzień / Noc ICR
Kompresja audio G.711A
Złącza
Ethernet 1x RJ-45 10/100 Base-T PoE 802.3af
Zasilanie 1x gniazdo 5,5/2,1
Funkcje
Wsparcie dla protokołów Onvif Profil S
Obsługiwane protokoły

TCP, UDP, HTTP, MULTICAST, UPnP, NTP, RTSP, RTMP

Zdalne sterowanie
CMS (NVMS), www (IE, Fx, Chrome, Safari)*
*Wymagana obsługa Adobe Flash
Menu W języku polskim

Użytkownicy online

Max. 4

Zmiana trybu pracy

PAL/NTSC, 50/60Hz
Filtrowanie adresów IP
Powiadomienia Zmiana adresu IP, wykrywanie ruchu, alarm
Czas podtrzymania alarmu 5~120 sekund
Systemy Detekcja ruchu, strefy prywatności, RTMP Push
Strefy prywatności

4 strefy (kolor czarny)

Klasa szczelności IP66
Pozostałe
Zasilanie DC 12V (gniazdo 5,5/2,1) lub PoE 48V (802.3af)
Pobór prądu 5W / 8.2W z włączonym IR
Wilgotność 10 ~ 90% (bez kondensacji)
Temperatura pracy -35°C ~ 65°C
Wymiary 85x185x195mm
Gwarancja 24 miesiące
Nazwa pliku Opis  
instrukcja_ipox_eco_v1.12.pdf Instrukcja
skrocona_instrukcja_ipox_eco_v1.12.pdf Skrócona instrukcja
karta_px_tvip2009_e.pdf Karta katalogowa
deklaracja_ce_px_tvip2009_e.pdf Certyfikat CE

Prześlij pytanie dotyczące produktu


Produkty współpracujące