Polski
Polski Czeski Angielski

PX-TVIP2003-E

Podsumowanie
Przetwornik 1/2.9" SONY IMX323 2Mpx
Rozdzielczość 1920 x 1080 / 25kl/s
Obiektyw 2.8-12mm
Oświetlacz 3 diody III-generacji ø15 IR LED (zasięg 50m)
Technologie AWB, AGC, BLC, MIR, 3D DNR, DWDR, ROI, Defog
RTMP Push, detekcja ruchu, strefy prywatności
Sieć 10/100M Base-T PoE 802.3af
Inne Klasa szczelności IP66
Zgodność ze standardem ONVIF
Mechaniczny filtr podczerwieni ICR
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Do pobrania
Zadaj pytanie

Innowacyjna kamera IP

Kamera PX-TVIP2003-E to profesjonalne rozwiązanie wchodzące w skład monitoringu sieciowego, które przystosowane zostało do prowadzenia całodobowego dozoru wizyjnego wewnątrz i na zewnątrz ochranianych obiektów. Dużą czytelność obrazu, niezależnie od panujących warunków, zapewnia wbudowany, inteligentny oświetlacz podczerwieni, dostępność precyzyjnego obiektywu o dużym zakresie regulacji pozwala na łatwą manipulację sposobu rejestrowania nagrań wideo, a wysokowydajny przetwornik gwarantuje odpowiednią jakość i płynność materiału. Zastosowanie technologii PoE oraz standardu ONVIF ułatwi montaż i współpracę z innymi urządzeniami wchodzącymi w skład systemu monitoringu.

Przechwytywanie obrazu w jakości Full HD

Prezentowana kamera marki IPOX wykorzystuje w procesie obserwacji sprawdzone rozwiązania technologiczne, które gwarantowane są przez wysokowydajny przetwornik CMOS Sony Exmor IMX323. Podzespół ten pozwala na uruchomienie wielu zaawansowanych funkcji i systemów analizy obrazu, które umożliwiają poprawę jakości obrazu oraz zapewniają zautomatyzowaną ochronę. Zastosowanie przetwornika Sony w kamerach PX-TVIP2003-E stwarza również sposobność do płynnej rejestracji nagrań z monitoringu w maksymalnej rozdzielczości 1920×1080 pikseli i płynności animacji utrzymywanej na poziomie 25 klatek na sekundę. Przechwytywanie obrazu w jakości 1080p pozwala na rejestrację dużej ilości szczegółów i gwarantuje bezproblemową identyfikację osób, miejsc, przedmiotów i tym podobnych rzeczy.

Detekcja ruchu.

Maski prywatności.

WDR nowej generacji.

Zaawansowana technicznie kamera

Kamera z oświetlaczem podczerwieni IPOX PXTVIP2003E umożliwia wytworzenie w pełni spersonalizowanego stanowiska monitoringu z uwzględnieniem indywidualnych priorytetów bezpieczeństwa ochranianego miejsca. Przy wykorzystaniu szerokiej funkcjonalności inteligentnego systemu wykrywania ruchu i skutecznych stref prywatności realne jest umiejętne skategoryzowanie całości fragmentów obserwowanego obszaru według indywidualnego stopienia preferowanych zabezpieczeń. W ramach tych dwóch systemów Administrator otrzymuje możliwość swobodnego określenia położenia stref alarmowych objętych dodatkową ochroną detekcji ruchu oraz fragmentów obszarów wyłączonych z procesu rejestracji.

Kamera marki IPOX wyposażona jest również w profesjonalny korektor obrazu WDR nowej generacji. Ulepszony system Wide Dynamic Range zapewnia jeszcze większy poziom precyzji w optymalizacji obrazu złożonego zarówno z prześwietlonych i niedoświetlonych fragmentów. Inteligentne próbkowanie i analiza materiału klatka po klatce umożliwiają aktywną regulację parametrów wideo dla autonomicznych części obrazu o różnych wartościach ekspozycji. Dzięki kamerze IPOX z funkcją True WDR możliwe jest zachowanie skutecznej obserwacji obiektów pierwszego i drugiego planu w miejsach o dynamicznym występowaniu silnych źródeł oświetlenia.

Monitoring przez całą dobę

Kamera PX-TVIP2003-E z wbudowanym oświetlaczem podczerwieni III-generacji umożliwia nieprzerwaną rejestrację obrazu przez 24 godziny na dobę. Mocne 3 diody IR generuje silną wiązkę światła podczerwonego, które oświetlają obszar monitoringu w porze nocnej na maksymalną odległość 50 metrów. Dzięki temu rozwiązaniu realne jest niezakłócone funkcjonowanie kamery nawet w środowisku wolnym od jakichkolwiek zewnętrznych źródeł światła. Ponadto, w kamerze zastosowano mechaniczny filtr podczerwieni ICR, dzięki któremu możliwe jest przechwytywanie optymalnych wartości światła docierającego na przetwornik kamery. Skuteczność monitoringu IP przy użyciu kamery PX TVIP2003 E gwarantowana jest dodatkowo poprzez sposobność samodzielnej konfiguracji sposobu funkcjonowania oświetlacza (regulacja LED Level). Pozwala ona na dokładną kalibrację intensywności generowania wiązki światła podczerwonego i dostosowanie funkcjonalności oświetlacza IR do specyfiki konkretnego miejsca.

Dodatkowe cechy kamery sieciowej IPOX

Kamera tubowa PX-TVIP2003-E zaprojektowana została do pracy w ramach profesjonalnych systemów monitoringu, czego potwierdzeniem jest zastosowanie innowacyjnych rozwiązań, które okazują się bardzo przydatne w procesie montażu, instalacji i konfiguracji kamery. Wykorzystanie w procesie montażu technologii Power over Ethernet umożliwia szybką i nieskomplikowaną instalację kamery przy zastosowaniu jednego przewodu ethernetowego, standard komunikacji ONVIF pozwala na współpracę kamery z urządzeniami innych producentów, a możliwość strumieniowania obrazu w czasie rzeczywistym z wykorzystaniem protokołu RTMP usprawnia szybkie przesyłanie danych bezpośrednio na serwer zewnętrzny. Zastosowanie praktycznego uchwytu o trzech kierunkach regulacji i dużej nośności pozwala na solidne i bezpieczne ulokowanie kamery nawet w trudno dostępnym miejscu. Duża niewrażliwość na wpływ niekorzystnych warunków środowiskowych zapewnia skuteczną pracę o każdej porze roku.

Złącza.

Uchwyt 3D.

Akcesoria.

Opakowanie.

Główne
Przetwornik 1/2.9" 2MP Sony IMX323 CMOS 
Rozdzielczość 2Mpx, 1920 x 1080 pikseli
Czułość 0lux (IR LED ON)
Obiektyw 2.8~12mm
Oświetlacz 3 diody III-generacji ø15 IR LED (zasięg 50m)
Stosunek sygnału do szumu >50dB (AGC OFF)
Obraz
Kompresja wideo H.264+/H.264/MJPEG
Prędkość i rozdzielczość przetwarzania

25 kl/s dla 1920x1080 (2Mpx)

25 kl/s dla 1280x960 (1.3Mpx)

25 kl/s dla 1280x720 (720p)

25 kl/s dla 704x576 (D1)

25 kl/s dla 640x480 (VGA)

25 kl/s dla 352x288 (CIF)

Strumienie

transmisja strumienia głównego: 2Mpx / 1.3Mpx / 1Mpx (25kl/s)

transmisja strumienia pomocniczegoD1 / VGA / CIF (25kl/s)

Bitrate 32K ~ 8192Kbps 
Ustawienia AWB, AGC, BLC, MIR, 3D DNR, DWDR, ROI, Defog
Dzień / Noc ICR
Złącza
Ethernet 1x RJ-45 10/100 Base-T PoE 802.3af
Zasilanie 1x gniazdo 5,5/2,1 na przewodzie
Funkcje
Wsparcie dla protokołów Onvif Profile S
Obsługiwane protokoły

TCP/IP, HTTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTMP, RTCP, PPPoE, UPnP, SMTP, IPTV

Zdalne sterowanie
CMS (NVMS), www (IE, Fx, Chrome, Safari)*
*Wymagana obsługa Adobe Flash
Menu W języku polskim

Użytkownicy online

Max. 4

Zmiana trybu pracy

PAL/NTSC, 50/60Hz
Filtrowanie adresów IP
Powiadomienia Zmiana adresu IP, wykrywanie ruchu, alarm
Czas podtrzymania alarmu 5~120 sekund
Systemy Detekcja ruchu, strefy prywatności, RTMP Push
Strefy prywatności

4 strefy (kolor czarny)

Klasa szczelności IP66
Pozostałe
Zasilanie DC 12V lub PoE 48V (802.3af/at)
Wilgotność 10 ~ 90% (bez kondensacji)
Temperatura pracy -35°C ~ 65°C
Wymiary Ø101x285mm
Gwarancja 24 miesiące
Nazwa pliku Opis  
instrukcja_ipox_eco_v1.12.pdf Instrukcja
skrocona_instrukcja_ipox_eco_v1.12.pdf Skrócona instrukcja
karta_px_tvip2003_e.pdf Karta katalogowa
deklaracja_ce_px_tvip2003_e.pdf Certyfikat CE

Prześlij pytanie dotyczące produktu


Produkty współpracujące